kolorowe druki

Drukowanie jest procesem polegającym na wielokrotnym odbiciu obrazu z formy drukowej na podłoże drukowe. Drukiem nazywamy również różnego rodzaju techniki powielania tekstu zarówno za pomocą tradycyjnych maszyn drukarskich, jak i nowoczesnych metod komputerowych. Na przestrzeni wieków wykształciło się kilka metod druku. Obecnie poprzez druk rozumie się również wydruk wykonywany na skalę przemysłową za pomocą specjalistycznych maszyn drukarskich oraz druk artystyczny.
Druk wykonywany masowo jest imponujący, ale druk wielkoformatowy jest czymś niesamowitym. Większość z nas zapewne myśli, że druk banerów reklamowych wykonywany jest za pomocą ogromnych maszyn, dzięki którym powstają ogromne banery widoczne z odległości kilkuset metrów. Jest to jednak nieprawdą, ponieważ druk banerów reklamowych odbywa się poprzez wydrukowanie jednego ściśle określonego wzoru poprzez dzielenie go na części i wydruk każdej z nich osobno. Dzięki temu druk wielkoformatowy nie jest czymś horrendalnie drogim i przedsiębiorca nie ma potrzeby zakupu ogromnej hali, na której maszyna zajmująca się drukiem wielkoformatowym mogłaby funkcjonować.
Druk wielkoformatowy, a zwłaszcza druk banerów reklamowych jest w dzisiejszych czasach przyszłościowym zajęciem, ponieważ firmy starają się zareklamować siebie poprzez jak największy baner reklamowy przebijając w ten sposób swoją konkurencję oraz trafiać do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dzięki wynalezieniu tej metody druku reklamujący się oraz wytwórcy banerów reklamowych mogą funkcjonować i zwiększać swoje dochody.

Zobacz: http://www.eye-design.net.pl/