pikaczu

Pokemony to dla wielu bajka dzieciństwa. Jednak w ostatnim czasie Te bajkowe postacie powróciły, teraz tylko w innej odsłonie. Gra, która została stworzona, na podstawie tej przeszło 20 letniej produkcji znalazła bardzo szerokie grono zwolenników. Nie ma się, czemu dziwić, gdyż jest bardzo nowoczesna i wprowadza wiele nowych rozwiązań.
Ludzie wędrujący po mieście wpatrzeni w telefony nie uszli uwadze dziennikarzy. Dzięki wzmiankowaniu w mediach o tej produkcji dowiedział się cały kraj. Gra pokemon zyskała, więc niesamowity rozgłos. Niestety często był to wydźwięk negatywny gdyż w zdecydowanej większości przypadków ujawniano wyłącznie wypadki związane z jej użytkowaniem. Faktem jednak jest, że tych nieszczęśliwych wypadków było na prawdę sporo. Zdecydowana większość dotyczyła potrąceń przez samochody, gdyż przejęci gracze nie za bardzo zwracali uwagę na to, co dzieję się wokół nich. Jednak każdy, choć trochę interesujący się tą branża nie mógł przejść koło tej gry obojętnie. Zastosowane rozwiązania dla wielu wyprzedzają swoją epokę. Forma rozgrywki jest bardzo interesująca, przez co można spędzić z tą produkcją wiele ciekawych chwil. Gra od razu bardzo dobrze się przyjęła, a liczba graczy jest liczona w milionach. Najwięcej użytkowników znajdziemy w Stanach Zjednoczonych, państwach Europy Zachodniej oraz rozwiniętych krajach Azji.
Dla miłośników gier jest to pozycja, koło której nie można przejść obojętnie. Nic dziwnego, że odbiła się echem na całym świecie. Po prostu w tej branży rozpoczęła się nowa epoka.