Rynek poligraficzny w Polsce wciąż się rozwija. Wiele firm oferuje oprócz standardowych produktów poligraficznych, także nowe, ciekawe rozwiązania. Przedsiębiorstwa z chęcią z nich korzystają. Także i one pragną reklamować się w sposób coraz bardziej niestandardowy, tak aby wciąż zaskakiwać swoich klientów.

To standardowych produktów poligraficznych, które możemy zamówić w każdej drukarni zaliczymy m.in. ulotki, plakaty, czy wizytówki. Zwłaszcza wizytówki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma się co temu dziwić. Trudno jest bowiem wyobrazić sobie spotkanie biznesowe lub handlowe bez wymiany wizytówek. Co ważne, firmy poligraficzne oferują także bardzo różne wzory i kształty wizytówek. Jest to także dość niedrogi produkt. Tanie wizytówki oferuje niemal każda drukarnia.

Wśród ciekawych gadżetów reklamowych z pewnością można wyróżnić różnego rodzaju naklejki. Ten produkt także świetnie nadaje się jako reklama. Można np. wyprodukować naklejki z logo firmy, które można nalepić na komputery. Zresztą możliwości wykorzystania naklejek reklamowych jest wręcz nieograniczona. Może jest stosować w wielu miejscach i przy wielu okazjach. Co ważne, druk naklejek także nie jest drogi.

Jednym z rodzajów naklejek, które cieszą się spory zainteresowaniem są naklejki magnetyczne. Ten rodzaj naklejek często jest wykorzystywany przez firmy w przypadku, kiedy ich klientami są osoby fizyczne. Taką naklejkę można przymocować np. na drzwi lodówki. Jeśli będzie ona zawierała logo firmy to konsument będzie miał kontakt z marką nawet kilka razy dziennie.

Źródło: Druk naklejek