Duża konferencja, to też dużo elementów do zorganizowania. Najważniejsza w tym spotkaniu jest sala, która pomieści tylu gości i będzie komfortowa. Jeżeli takiej szukacie, warto zajrzeć na stronę: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/
wszystkie sale konferencyjne znajdziecie tutaj: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/
Jeżeli chcecie poznać miejsca, o których nie można zapomnieć organizując spotkanie biznesowe, to koniecznie sprawdźcie te, opisane poniżej.

Sale konferencyjne w Zatoka Sztuki
Lokalizacja: Aleja Franciszka Mamuszki 14, Sopot,
Kontakt: 785 880 402

Zatoka Sztuki posiada trzy, przestronne, klimatyzowane sale z widokami na park lub morze. Każda z sal jest odpowiednio wyposażona w sprzęt multimedialny oraz w możliwość całkowitego zaciemnienia. Sala Kryształowa pomieści trzysta osób i zapewni gościom piękne widoki na panoramę morza. Oprócz tej sali, jest do dyspozycji Pracownia Parkowa, która pomieści do siedemdziesięciu osób. To idealne miejsce na zorganizowanie niewielkiej wystawy, spotkań biznesowych czy szkoleń.

Sale konferencyjne w Hotel Sofitel Grand Sopot
Lokalizacja: Powstańców Warszawy 12/14, Sopot
Kontakt: 58 520 60 00

Sofitel Grand Sopot to bardzo eleganckie miejsce na zorganizowanie spotkań na wysokim poziomie. Do dyspozycji gości jest pięć sal konferencyjnych, z których każda pomieści nawet dwieście czterdzieści osób w zależności od ułożenia stołów. Zaletą sal jest naturalne oświetlenie oraz elegancki wystrój. Oprócz tego sale są wyposażone w niezbędny najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz sieć wifi.

Sale konferencyjne w Hotelu Haffner
Lokalizacja: Haffnera 59, Sopot,
Kontakt: 58 550 99 99

Hotel Haffner to idealne miejsce na zorganizowanie małych i dużych spotkań. Do dyspozycji gości oddanych jest osiem, nowoczesnych sal oraz Business Lounge.
Każda z sal jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt multimedialny w tym telewizor LCD oraz w odpowiednie nagłośnienie. Goście mogą korzystać z pomocy doświadczonego Sales Managera. W całym obiekcie jest dostęp do bezpłatnego internetu. Jest również możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji oraz cateringu.