Pomysł oklejania samochodów foliami reklamowymi wywodzi się wprost z Niemiec. W tymże kraju został niegdyś narzucony odgórnie kolor dla tamtejszych taksówek. Co ciekawe w Niemczech dochodzi obecnie do oklejania zarówno samochodów, jak i pojazdów wojskowych, straży pożarnej oraz wozów policyjnych.

Ochrona przed zarysowaniem
Folia reklamowa oprócz walorów estetycznych i marketingowych doskonale sprawdza się przy ochronie lakieru. Ponadto stanowi wręcz perfekcyjną ochronę przed wszelkimi urazami mechanicznymi oraz zarysowaniami, przed którymi każdy kierowca pragnie się ustrzec. Co ciekawe nałożenie folii reklamowej zwiększa wartość pojazdu, a to ze względu właśnie na zachowanie tejże ochrony. Co więcej folię można w każdej chwili zdjąć i nie martwić się o stan karoserii.

Folia doskonałą ochroną
Folia daje użytkownikowi samochodu także komfort psychiczny. Nie musi się on bowiem martwić o ewentualne uszkodzenia wynikające z otarć, szkody parkingowe czy też obić od kamyków wpadających na samochód podczas szybszej jazdy. Gwarancja jakości folii waha się w granicach od 5 do 10 lat. Jeżeli już w przyszłości zdecydujemy się na wymianę folii to mamy do czynienia z kolejną zaletą folii reklamowych – a mianowicie nie będziemy ingerować w oryginalną karoserię. To przecież bardzo ważne w przypadku aut klasy premium, które posiadają oryginalną powłokę lakieru.

Oklejanie samochodów folią czy warto?
Na portalu internetowym oklejaniesamochodow.waw.pl oprócz wielu fantastycznych projektów projektów folii reklamowych możemy znaleźć opinie zadowolonych klientów, którzy polecają tą usługę.

Autor: Oklejanie aut