W pobliżu lotniska Okęcie jest około pięćdziesięciu sal szkoleniowo-konferencyjnych, w których można zorganizować tego typu spotkanie. Jeżeli nie wiecie, którą wybrać przedstawiam Wam trzy propozycje. Wszystkie inne sale znajdziecie tu:
http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Mela Verde-Hotel Restauracja
Lokalizacja: Cisowa 1, Warszawa,
Kontakt: 22 379 00 03

W tym obiekcie do dyspozycji gości, została oddana jedna, dziewięćdziesięcio metrowa sala, która jest w pełni klimatyzowana oraz wyposażona w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. W zależności od ustawienia stołów w sali zmieści się od czterdziestu do osiemdziesięciu osób. Hotel, zapewnia gościom materiały biurowe, w tym papier i długopisy. Zaletą tej sali jest możliwość całkowitego jej zaciemnienia. Organizatorzy spotkania biznesowego mogą zorganizować gościom przerwę na kawę i herbatę w trzech różnych wariantach: kawa, herbata, soki, drugi wariant to dodatek ciastka, a trzeci – kanapki koktajlowe. W zależności od charakteru i długości spotkania, można dowolnie to modyfikować.

Centrum Barnabitów
Lokalizacja: Smoluchowskiego 1, Warszawa,
Kontakt: 22 543 20 01

Centrum Barnabitów to świetne miejsce nadające się do organizacji wszelkich konferencji, mniejszych i większych spotkań biznesowych, a także szkoleń.
Do dyspozycji gości jest aż jedenaście bardzo komfortowych, klimatyzowanych sal, rozmieszczonych na różnych poziomach budynku.
Sale są w pełni wyposażone multimedialnie, co pozwala bardzo efektywnie prowadzić wszelkie spotkania. Sale mają dostęp do światła dziennego oraz do bezpłatnego, nielimitowanego internetu.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
Lokalizacja: Postępu 17A, Warszawa,
Kontakt: 22 323 81 14

W tym obiekcie do dyspozycji gości jest aż siedem sal konferencyjnych, które można dowolnie modyfikować według swoich potrzeb, tworząc większe i mniejsze przestrzenie. Sale są eleganckie i doskonale wyposażone oraz umeblowane. Goście mają dostęp do najwyższej jakości sprzętu multimedialnego w tym do: ekranów, mikrofonów, oraz projektorów multimedialnych. W zależności od ustawienia stołów i połączenia pomieszczeń, sale mogą pomieścić nawet trzysta osób.
Na miejscu jest możliwość zamówienia pysznego cateringu.