Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie w okolicy lotniska Okęcie na kameralne szkolenia i konferencje.

W pobliżu lotniska Okęcie jest około pięćdziesięciu sal szkoleniowo-konferencyjnych, w których można zorganizować tego typu spotkanie. Jeżeli nie wiecie, którą wybrać przedstawiam Wam trzy propozycje. Wszystkie inne sale znajdziecie tu:
http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Mela Verde-Hotel Restauracja
Lokalizacja: Cisowa 1, Warszawa,
Kontakt: 22 379 00 03

W tym obiekcie do dyspozycji gości, została oddana jedna, dziewięćdziesięcio metrowa sala, która jest w pełni klimatyzowana oraz wyposażona w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. W zależności od ustawienia stołów w sali zmieści się od czterdziestu do osiemdziesięciu osób. Hotel, zapewnia gościom materiały biurowe, w tym papier i długopisy. Zaletą tej sali jest możliwość całkowitego jej zaciemnienia. Organizatorzy spotkania biznesowego mogą zorganizować gościom przerwę na kawę i herbatę w trzech różnych wariantach: kawa, herbata, soki, drugi wariant to dodatek ciastka, a trzeci – kanapki koktajlowe. W zależności od charakteru i długości spotkania, można dowolnie to modyfikować.

Centrum Barnabitów
Lokalizacja: Smoluchowskiego 1, Warszawa,
Kontakt: 22 543 20 01

Centrum Barnabitów to świetne miejsce nadające się do organizacji wszelkich konferencji, mniejszych i większych spotkań biznesowych, a także szkoleń.
Do dyspozycji gości jest aż jedenaście bardzo komfortowych, klimatyzowanych sal, rozmieszczonych na różnych poziomach budynku.
Sale są w pełni wyposażone multimedialnie, co pozwala bardzo efektywnie prowadzić wszelkie spotkania. Sale mają dostęp do światła dziennego oraz do bezpłatnego, nielimitowanego internetu.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza
Lokalizacja: Postępu 17A, Warszawa,
Kontakt: 22 323 81 14

W tym obiekcie do dyspozycji gości jest aż siedem sal konferencyjnych, które można dowolnie modyfikować według swoich potrzeb, tworząc większe i mniejsze przestrzenie. Sale są eleganckie i doskonale wyposażone oraz umeblowane. Goście mają dostęp do najwyższej jakości sprzętu multimedialnego w tym do: ekranów, mikrofonów, oraz projektorów multimedialnych. W zależności od ustawienia stołów i połączenia pomieszczeń, sale mogą pomieścić nawet trzysta osób.
Na miejscu jest możliwość zamówienia pysznego cateringu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *