darmowe pożyczki

Pożyczki przez internet stają się coraz popularniejsze, jednak wiele osób nie wie, w jaki sposób można je uzyskać oraz jakie formalności należy spełnić, aby nieco ułatwić Wam zadanie, prezentujemy nasz dzisiejszy poradnik.

Po pierwsze: określ kwotę

Zanim rozpoczniemy poszukiwania, warto określić kwotę pożyczki, którą chcemy uzyskać. Czasami kuszeni, większymi zdolnościami, decydujemy się na opcję, którą trudno nam później spłacić.

Po drugie: porównaj oferty

Jeżeli wiemy już, ile chcemy pożyczyć, warto porównać różne oferty. Wiele firm oferuje pierwsze pożyczki bez dodatkowych opłat, co z pewnością pozwala nam zaoszczędzić. Oddajemy po prostu tyle, ile pożyczyliśmy. Gdy mamy wątpliwości dotyczące tego, czy będziemy w stanie spłacić daną chwilówkę, możemy na przykład poszukać opcji ratalnej, które z pewnością odciąży nasze comiesięczne zobowiązania.

Po trzecie: wypełnij wniosek

Pożyczka przez internet na konto dostępna jest od ręki. Wystarczy, że wypełnimy formularz online, w którym najczęściej musimy podać: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wnioskowaną kwotę, numer konta bankowego i czasami miesięczne dochody. Nie musimy dostarczać zaświadczeń o dochodach, czy innych dokumentów z miejsca pracy.

Po wypełnieniu formularza dostajemy najczęściej decyzję SMS-em, na stronie, e-mailem lub telefoniczną. Wszystko zależy od tego, jaką drogę do kontaktu wskazaliśmy. Jeżeli wpisane dane są poprawne, pieniądze otrzymamy jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej kolejnego — w zależności od księgowania w naszym banku.