środki do dezynfekcji

Całe szczęście w mieście nie spotykamy dużych drapieżników. Nie spotkamy tu ani wilków, ani lwów. Nie znaczy to jednak, że tereny miejskie wolne są od niebezpiecznych stworzeń.

Humorystyczny wstęp miał na celu pokazanie, że to, czego powinniśmy się obawiać często bywa niewidoczne. Niewielkie insekty dokonujące inwazji na nasze domy i mieszkania są prawdziwą plagą. Zdobywają coraz większą odporność na domowe sposoby walki. W poradnikach często spotykamy się z podpowiedziami jakich ziół użyć. Zadowoleni z siebie kupujemy je i rozkładamy po domu. Rano znajdujemy zioła częściowo zjedzone, a robaków nie ubywa.

Co zrobić? Jedyną metodą, która przynosi 100% skuteczność jest profesjonalna dezynsekcja. Posiadane przez fachowców środki i doświadczenie w usuwaniu nieproszonych gości, szybki dojazd do klienta i duża skuteczność sprawiają, że można odetchnąć z ulgą. A co zrobić, aby nie zapraszać tych „gości” do siebie?

Najważniejsze jest zachowanie dużego porządku w domu. Regularne usuwanie kurzu i wynoszenie śmieci, usuwanie zapachów, które mogą przyciągać pluskwy i inne insekty, wietrzenie mieszkania. Bardzo ważne jest usuwanie z łazienki (a szczególnie zacienionych powierzchni) wilgoci, która w połączeniu z resztkami brudu tworzy wspaniałą pożywkę dla robactwa. Niektóre zapachy (np. ze świecy zapachowej) również działają odstraszająco na intruzów.

Jak widać walka o czyste i wolne od owadów mieszkanie nie jest trudna. Jeśli jednak spotkamy coś, z czym powyższe metody sobie nie radzą – dobrze jest wezwać fachową ekipę, która przeprowadzi szybko i bezpiecznie proces dezynsekcji.

Źródło: Dezynsekcja Katowice