Program magazynowy LoMag wydaje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które oczekują podwyższonej funkcjonalności. Warto zaznaczyć, że jest on zaawansowany, a jednocześnie prosty w obsłudze. Nie potrzebujemy przeszkolenia – w sieci znajduje się wiele praktycznych poradników. Wspomniane oprogramowanie gwarantuje dostęp do zróżnicowanych narzędzi. Jednym z nich jest edytor etykiet magazynowych. Nowoczesny kreator sprawia, że z łatwością wprowadzimy niezbędne dane. Wszystko zależy więc od naszych preferencji.

Projekt etykiety

Projektowanie etykiety logistycznej przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wystarczy jedynie dodać niezbędne nam sekcje. Etykieta może zawierać m.in. logo, nazwę produktu, cenę, kolor, rozmiar, ilość, a także wiele innych. Ważne jest, aby określić, jakie dane będą nam potrzebne podczas codziennej pracy. Trzeba jednak uwzględnić, że im więcej danych, tym większy rozmiar etykiety. Nie zawsze będzie to dla nas korzystne. Stworzony projekt możemy zapisać w pliku. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie utracimy go w przyszłości. Wystarczy, że przywrócimy go z zapisanego pliku.

Wydruk etykiety

Etykiety z kodami kreskowymi mogą być wydrukowane na dwa sposoby – bezpośrednio z panelu oprogramowania https://www.lomag.pl/EdytorEtykiet/ lub z pliku. Wszystko zależy więc od naszych osobistych preferencji. Ważne jest jednak to, aby posiadać sprawną drukarkę. Musi być ona skonfigurowana z programem. Oczywiście przed naciśnięciem przycisku „Drukuj” powinniśmy sprawdzić podgląd. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wydruk będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami.