Moda i Uroda

Porady stylizacyjne dla każdej sylwetki

  • 25 listopada, 2023
  • 2 min read
Porady stylizacyjne dla każdej sylwetki

Stylizacja dla sylwetki typu jabłko

Sylwetka typu jabłko to figura, która charakteryzuje się szerszymi ramionami i biodrami w porównaniu do talii. Aby optycznie wysmuklić sylwetkę, warto postawić na ubrania z dekoltem w serek lub kształcie litery V. Dobrym rozwiązaniem będzie również noszenie spodni o prostym kroju, które nie będą podkreślać bioder. Warto unikać gładkich materiałów, ponieważ mogą one optycznie powiększyć sylwetkę.

Jeśli chodzi o sukienki, to najlepiej postawić na modele z falbanami lub asymetrycznymi liniami. Dzięki temu można optycznie wysmuklić talię i ukryć szerokie biodra. Dodatkowo warto zdecydować się na sukienki z ciemnymi wzorami lub kolorami, aby stworzyć efekt optycznego wyszczuplenia.

Stylizacja dla sylwetki typu gruszka

Sylwetka typu gruszka charakteryzuje się szerszymi biodrami i mniejszymi ramionami. Aby optycznie wyrównać proporcje sylwetki, warto postawić na ubrania z dekoltem w serek lub kształcie litery V. Ponadto dobrym rozwiązaniem będzie noszenie spodni o prostym kroju, które nie będą podkreślać bioder. Warto unikać gładkich materiałów, ponieważ mogą one optycznie powiększyć sylwetkę.

Jeśli chodzi o sukienki, to najlepiej postawić na modele z falbanami lub asymetrycznymi liniami. Dzięki temu można optycznie wysmuklić talię i ukryć szerokie biodra. Dodatkowo warto zdecydować się na sukienki z jasnymi wzorami lub kolorami, aby stworzyć efekt optycznego wyszczuplenia.

Stylizacja dla sylwetki typu prostokąt

Sylwetka typu prostokąt charakteryzuje się brakiem widocznej talii oraz szerokimi ramionami i biodrami. Aby optycznie podkreślić talię i stworzyć wrażenie proporcji sylwetki, warto postawić na ubrania z dekoltem w serek lub kształcie litery V. Ponadto dobrym rozwiązaniem będzie noszenie spodni o dopasowanym kroju, aby podkreślić talię. Warto unikać gładkich materiałów, ponieważ mogą one optycznie powiększyć sylwetkę.

Jeśli chodzi o sukienki, to najlepiej postawić na modele z falbanami lub asymetrycznymi liniami. Dzięki temu można optycznie podkreślić talię i stworzyć wrażenie proporcji sylwetki. Dodatkowo warto zdecydować się na sukienki z jasnymi wzorami lub kolorami, aby stworzyć efekt optycznego wysmuklenia.

About Author

Redakcja

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *